Szachownica

Szachownica

Dodatkowe informacje

Szachownica to nowoczesna ogólnopolska sieć salonów odzieżowych, gdzie codziennie staramy się o to, by zakupy były prawdziwą przyjemnością, a nowe produkty dawały maksimum satysfakcji naszym Klientom.

Klient

Nasze kolekcje skierowane są do kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Najmodniejsze ubrania, bieliznę i akcesoria dobieramy w taki sposób, by cała rodzina mogła znaleźć wszystko czego potrzebuje, by wyrazić swój styl w zgodzie z trendami.

Cena

Wiemy, że nie trzeba wydawać fortuny, żeby wyglądać świetnie! W naszej pracy stawiamy sobie za cel, by wszystkie nasze produkty zawsze były dostępne w bardzo atrakcyjnych cenach.

Moda

Dbamy o to, by kolekcje Szachownicy odzwierciedlały najbardziej aktualne trendy, potrafimy reagować na nie błyskawicznie. Jesteśmy zawsze o jeden krok do przodu. Kilka razy w tygodniu do naszych sklepów docierają nowe dostawy a w nich najgorętsze wzory i fasony.

Jakość

Wiemy jak ważna jest jakość, jej doskonały stosunek do ceny to przedmiot naszych codziennych starań. Chcemy wciąż pozytywnie zaskakiwać naszych Klientów jakością produktów Szachownica.

Ekspansja

Wciąż rozwijamy naszą sieć, by docierać do coraz szerszej grupy Klientów. Nasze salony są zlokalizowane w najpopularniejszych galeriach i pasażach handlowych na terenie całej Polski. Dziś mamy już blisko 70 sklepów, a ich ilość nie przestaje rosnąć.


logo

Dane kontaktowe

Galeria Królewska

  • ul. Armii Krajowej 10
  • 27-600 Sandomierz
  • Email: info@galeriakrolewska.pl